STILL FM-X 20SE

REACH TRUCK

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kapasite: 2 Ton

Asansör: 7200mm , 7800mm

Asansör Tipi: Tripleks

Akü: 48v 775Ah

Lastik: Süper Elastik

Araç Ölçüleri: 2605 x 2324 x 1270 mm

Çatal Ölçüleri: 40 x 100 x 1150 mm

Dönüş Yarıçapı: 1838 mm

TEKLİF İSTE

Her zaman benzerlerinin bir adım önünde olan FM-X, bir forkliftten fazlasıdır. Aktif Yük Stabilizayon (ALS) özelliği sayesinde, başkaları hala yükün titreşiminin durmasını beklerken siz bir sonraki grubu taşıyor olursunuz. Otomatik eşitleme palsı yüksek seviyelerde oluşan titreşimleri etkin ve hızlı bir şekilde durdurur ve rafta bekleme  süresini yüzde 80 azaltır. Sonuçta ciro hızı önemli düzeyde artar.

Dahası, mümkün olan depolama alanı FM-X ile öncekinden daha ektin bir şekilde kullanılabilir; yüksek artık yük kapasitesi reach truck’ın 1.000 kg’a kadar yükleri 13 metre gibi inanılmaz yüksekliklere kaldırabilmesini sağlar.

Bütüncül ergonomi konsepti her vardiyada rahat ve güvenli çalışma sağlar. Ayak plakaları, direksiyon, koltuk bütün bu elemanlar iş istasyonu, inşa ve sürücü tercihlerine göre çeşitli şekillerde uyarlanabilir.

Sürücü koltuğunun opsiyonel tilt teknolojisi ve STILL’in özel yana kaydırmalı asansörü gibi çok sayıda diğer detay FM-X’i depolar için ideal organizatör yapmaktadır. Yüksek raflara kaldırmadan, uzun mesafeye taşıma ve paletli malların yerine konmasına kadar her türlü işi yapar.

TOP