ORİJİNAL YEDEK PARÇA

EXPARTISE MAKİNE

STILL'i diğerlerinden ayıran şey, endüstriyel forkliftlerin yalnızca yüksek kullanılabilirliği, kalitesi ve performansı değil, aynı zamanda yedek parçaların da aynı titiz standartlara tabi olmasıdır.

Güvenlik orijinal yedek parçalarla başlar

STILL Original Parts® her bir araç için özel olarak tasarlanır ve en sıkı kalite denetimlerine tabi tutulur. Sonuç olarak, sadece son derece sağlam ve dolayısıyla aşınmaya karşı daha az hassas olmakla kalmazlar, aynı zamanda - vazgeçilmez bir şekilde - aracınızın güvenli çalışmasını da garanti ederler. Her zaman, bu parçalardan 51.000'den fazla gecikme olmaksızın kullanıma hazırız. Ekspres gece teslimatımız sayesinde yedek parçalarımız doğrudan servis teknisyeninin müşteri hizmetleri aracına teslim edilir ve ertesi gün hazır olur.

Üstün kalite, hızlı teslimat, uzun hizmet ömrü ve minimum 12 yıl garantili kullanılabilirlik, filonuzun uzun süreli çalışmasını sağlar, araçlarınınızın değerini korur ve orijinal olmayan parçaların kullanımından kaynaklanan pahalı arıza sürelerini ve hatta ciddi kazaları önler . Ayrıca her araç tipine uygun bakım paketleri de hazırlanmıştır.

Neden STILL Original Parts®'ı seçmelisiniz?

Güvenlik.

Yalnızca Orijinal parçalar kullanarak, parçalarınızın STILL'in titiz kalite standartlarına tabi olduğunu ve yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığını garanti edebilirsiniz, bu da geri dönüş olarak siz ve araçlarınız için en yüksek güvenliği garanti eder. Ürün ve marka korsanlığı, taklit ürün satın alanlar için son derece zararlıdır. Sahte ürünler, şüpheli üretim koşulları altında üretilir ve genellikle düşük kalitelerinden dolayı önemli sağlık ve güvenlik riskleri taşır.

Güvenilirlik.

STILL Original Parts® sertifikalıdır ve yoğun kalite kontrollerinden geçer. En yüksek düzeyde güvenilirlik ve 'Alman Malı' kalitesini garanti ederler. Uzun hizmet ömrü ve minimum 12 yıl garantili kullanılabilirlik ile filonuzun kesintisiz çalışmasını sağlar, araçlarınızın değerini korumaya ve pahalı arıza sürelerini önlemeye yardımcı olur. Bu taklitlerin çok daha ucuz görünmesi kalite kontrollerinin yapılmamasından ve kalitesiz malzeme kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Bu taklitleri satın almanın bir sonucu olarak ortaya çıkan maliyetlerin ne olacağını ön görebilmenin hiçbir imkanı yoktur.

Hız.

Yalnızca STILL Original Parts®, OEM kalitesiyle hızlı onarımları garanti edebilir. 51.000'in üzerinde yedek parçayı mümkün olan en kısa sürede tedarik edebiliyoruz.

TEKLİF İSTE

TOP