STILL EXV 16

İSTİF ARAÇLARI

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kapasite: 1.6 Ton

Asansör: 4730mm ,5620mm

Asansör Tipi: Dubleks , Tripleks

Akü: 24V 230Ah

Lastik: Beyaz Dolgu Lastik

Araç Ölçüleri: 2365 x 1950 x 800 mm

Çatal Ölçüleri: 55 x 182 x 1150 mm

Dönüş Yarıçapı: 1526 mm

TEKLİF İSTE

Benzersiz OptiSpeed dümene sahip EXV palet istifleyiciler hakkında bilmeniz gereken her şey. Bu manuel olarak yönlendirilen depo yardımcısının hızı, operatör ile transpalet arasındaki mesafeye göre otomatik olarak değiştirilir. Dümenin kontrol elemanları, sadece sol veya sağ elini kullanan operatörlere eşit ölçüde uygun olmakla kalmayıp, aynı zamanda operatörün kullanım sırasında düğmelere bakma ihtiyacını da ortadan kaldırır: Düğmelerin hepsi, dokunma özellikleri sayesinde bakmadan birbirinden ayırt edilebilir. Tek elle tutmadan düğmelere rahatça erişilebilir. Ve bir de:

Dümen serbest bırakılır bırakılmaz devreye giren otomatik durma özelliği ve aracın dengesi sayesinde özellikle rampalarda etkileyici performans gösterir. Zemine temas etmeden kısa bir süre önce indirme hızını kademeli olarak yavaşlatan gelişmiş düşük sönümleme özelliği, depolama işlemleri sırasında malları korur. EXV, malların depoda daha yoğun şekilde depolanmasını ve hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde çıkarılmasını mümkün kılar. Kısıtlı alanlarda manuel bir şekilde kullanılarak büyük miktarda malı, malların ön depolama alanında taşınmasından veya raflara yerleştirilmesinden bağımsız olarak, hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma söz konusu olduğunda, yüksek arta kalan yük kapasitesi ve olağanüstü hareket kabiliyeti bu kompakt istif aracını rakipsiz kılar

Fakat EXV ismi, yalnızca hızlı malzeme elleçleme değil, aynı zamanda güvenli malzeme elleçleme demektir. İsteğe bağlı yük kapasitesi göstergesi ve Dynamic Load Control (Dinamik Yük Kontrolü) nelerin mümkün olduğunu gösterir. Dümenin kavisli şekli ve hassas darbe plakası sürücüyü korur ve EXV, dümen serbest bırakıldığında (rampalarda dahi) otomatik olarak durur. OptiSpeed dümen ayrıca, EXV’nin hızını operatöre olan mesafeye göre ayarlar ve Curve Speed Control (Viraj Hız Kontrolü) sistemi, köşeleri dönerken hızı otomatik ayarlar. Güçlü olduğu kadar akıllı da olan bu İstif Aracı, gerek ön depolama alanında malları taşırken gerek raflara yerleştirme sistemini kullanırken, mal akışınızı her zaman güvenle kontrol altında tutmanızı sağlar.

TOP